سیاست حفظ حریم خصوصی

به بهترین فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی دیجیتال کامپیوتر و موبایل اهواز خوش آمدید!

تشکر میکنیم از شما دوست عزیز برای استفاده از فروشگاه موستیک شاپ!

ما اهمیت زیادی برای حفاظت از اطلاعات شخصی شما قائل هستیم.

موستیک شاپ ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات فروشگاه اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های موستیک شاپ قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد .

همچنین آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است  و تمام مکاتبات  و پاسخ‌های موستیک شاپ از طریق آنها صورت می‌گیرد.

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و موستیک شاپ تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.
همچنین ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها  و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

همچنین ممکن است موستیک شاپ از طریق گروه یا کانال شبکه های اجتماعی برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجی ارسال کند.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان موستیک شاپ ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام موستیک شاپ است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@mostic.ir اطلاع دهید.

 موستیک شاپ به هیچ وجه نقد و نظرهای ارسالی کاربران فروشگاه را ویرایش نخواهد کرد . تنها در یک صورتی نظرات فیلتر یا حذف میشوند : 

اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، موستیک شاپ می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

 حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. موستیک شاپ هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

 موستیک شاپ همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی موستیک شاپ و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

 موستیک شاپ برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

 

مصطفی شاه ولی

مدیر فروشگاه اینترنتی موستیک شاپ